Термопапір. Який вибрати? Де знайти?

Обсуждение любых тем. Модератор - partfel.
M_B
участник форума
На форуме с: 02 фев 2010, 15:53

Сообщение M_B » 17 окт 2017, 20:20

Розмірковуючи над винесеними в заголовок питаннями, дійшов до висновку, що всі мої принтери підтримують друк на термопапері шириною 60(57)мм, а більшість - 80мм. В практично всі мої принтери стає рулон діаметром до 150мм, а в деякі і до 200мм. Крім того, логічним видається й твердження, що при більшому розмірі рулонів менші непродуктивні втрати (залишки паперу на рулоні під час заміни). Також було б логічним зменшення собівартості паперу при збільшенні діаметра рулонів (тут не зовсім зрозуміла фінансова політика виробників, або деякі ціни застаріли). Ще цілком очевидно, що курс євро потрошку росте, і в наступних кілька місяців термопапір буде дорожчати, принаймні, до весни.
Отже, для уніфікації витратних матеріалів і збільшення ефективності їх використання (в ідеалі, ще й економії), потрібно знайти виробника термопаперу шириною 60(57)мм, діаметром рулонів 150мм+, діаметр втулки для мене не критичний. Це виявилося досить непростою задачею. Більшість вінницьких фірм, де можна купити канцелярські товари, працюють тільки з стандартними (масовими) типорозмірами термопаперу, які замалі для сформульованої задачі. На деяких можна замовити потрібні типорозміри, але з умовою деякої мінімальної партії і не дуже приємними цінами (бо у Вінниці немає, чи я просто не знаю ВИРОБНИКІВ, всі тільки посередники).
Пошукавши в інтернеті та обдзвонивши кілька фірм, я отримав інформацію, що наразі в Україні взагалі дуже напружена ситуація з термопапером, це дефіцит (?), і навіть замовивши у виробника партію потрібного типорозміру, треба буде почекати два-три тижні, поки буде в наявності. Дивний збіг, товар з Китаю йде саме два-три(інколи чотири) тижні :).
Але потім натрапив на телефон одного вінницького філіалу-складу, де мені запропонували наступні нестандартні варіанти: 57мм*200мм*12мм(втулка) - 110.5грн, 57*140*12 - 55грн, 57*100*12 - 20грн. Щоправда, в досить обмеженій кількості, буквально по кілька штук, а 200мм взагалі треба з Києва замовляти.
В принципі, ціна мені подобається, я з допомогою шкільних формул порахував, що при діаметрах 200, 140 та 100 мм, реальна кількість паперу приблизно вдвічі менша в кожному наступному рулоні. Ціна (крім найменшого з цих трьох, мала б бути коло 27грн, застаріла ціна?) відповідає кількості паперу, з урахуванням поточного курсу євро. Аналогічний рулон 80*140*12 коштує в них 84грн, що трохи дивує. Оскільки він на третину ширший від аналогічного 57мм, мало б бути близько 75грн. Це підтверджують і мої інтернет-пошуки, одна з фірм мені такий пропонувала за 78грн.
Що я очікую від цього посту? По-перше, якщо хід моїх думок неправильний - то критики і поправок. По-друге, якщо ви знаєте де можна знайти чи замовити такий термопапір невеликими партіями (10-20-30шт) за кращими цінами, ласкаво прошу відписатися тут (або приватним повідомленням, щоб уникнути звинувачень у рекламі). По-третє, можливо, цей пост стане в нагоді ще комусь - я давно не бачив тут посилань на адекватних продавців паперу.

Вернуться в «Общение (Украина)»